Červnová „Víkendovka“

Víkendovka se uskutečnila ve dnech 20. – 22.6.2014. Ivo s Monikou našli perfektní ubytování v malé obci Bulhary v okrese Břeclav, za což jim patří velký dík. Penzión Bulhary se stal na 3 dny naším útočištěm. Prostorná pergola a letní kuchyně byly přesně to, co vyhovuje naším potřebám. A protože nám po celou dobu přálo počasí, strávili jsme zde dva velice příjemné večery.

Příjezd do Bulhar byl během pátečního odpoledne individuální. Vzhledem ke zdravotní indispozici dorazili Bady a Karlos se svými „lepšími polovičkami“ autem. Ivo, Márgry, Lenka, Sochor a Kopák s Olinkou přijeli na motocyklech. Monika se tentokrát ujala proviantu a zajišťovala logistiku.

V sobotu ráno jsme vyrazili na projížďku do Valtic, kde jsme si prošli město a navštívili zámek. Pak jsme pokračovali do Rakouského La – kde jsme se zastavili termálním koupališti. Nemocní, ale i zdraví členové si libovali ve slané horké vodě. Samozřejmě jsme nevynechali ani vodní atrakce.

Po příjemně stráveném dni jsme se vydali k návratu do penzionu. Kochali jsme se nádhernou krajinou. Po návratu se Monika postavila ke grilu a s nebývalým nasazením se pustila do grilování masa a zeleniny. A jako každý večer nás častovala svými anekdotami Jana. V příjemné pohodě a s neustálým úsměvem jsme strávili i druhý společný večer.

V neděli ráno jsme se po snídani rozjeli do svých domovů. Každý litoval, že tak báječný víkend končí, ale už se těšíme na další společnou vyjížďku. Na závěr ještě jednou děkujeme svým členům Ivovi a Monice za organizaci víkendovou v Bulharech.